Klima bakımı

“Sağlık, hayatta sahip olduğunuz en önemli şeydir!” — Adana Klima servisi yaz – kış evlerde kullanılan klimalar için 6 ayda bir yaz ve kış başlarken bakım yapılmasını öneriyor!

Klima bakımının sağlığınız açısından öneminin farkında olun.

Klimalarınızı alıp kullanmaya başlamak ve bir daha onu bir kenarda unutmak size büyük zaralar getirebilir. Unutmayın ki klima çalıştığı anlar içinde büyük eforlar sağlıyor ev dolayısı ile de daha fazla yıpranma süreci yaşıyor. Klimalarınız için hem önerilen hem de denedikçe öğrenebileceğiniz bakımlarınızı asla aksatmamanız gerektiğini unutmayın. Yılda bir kez yaptıracağınız klima bakımı ile hem cihazlarınız çok daha iyi soğutup ısıtacak hem de daha az hasar çıkararak, sizi hem gereksiz büyük masraflara hem de en olmadık anlarda klimasız bıraktırmayacaktır.

Adana Klima servisi marka ve model gözetmeksizin her tip klimanın yerinde ve atölyede klima bakımı hizmetlerini vermektedir. Klimalarınızın iç kısımları açılır ve özenle her tarafı dikkatli temizlenir. İçine giren pislikler, filtrelere ve cihaz olması gerekli bakım aşamalarından geçtikten sonra çok daha iyi performans sağladığını zaten size göstermiş olacaktır.

Sizlere evlerinizde ya da işyerinizde kullandığını klimalarınız için klima bakımını eksik etmeyin. Çok az kullanıyorum gerekli midir diye merak ediyorsanız elbette evet. Klima kullanılmasa da, içinde bulunduğu ortamdan da etkileniyor ve düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple sizlerde yılda bir kez bizimle irtibat kurun ve profesyonel tam bakım ve temizlik için ekiplerimizi size yönlendirelim. Bu sayede artık sizlerin de içi rahat olacak ve büyük bir kolaylık sağlayarak klimalarınızı kullanmaya devam ediyor olacaksınız. Adana Klima servisi çok uygun fiyatlara vermiş olduğu klima bakımı hizmetlerinden hemen yararlanın.

Dikkat!

  • Periyodik bakımları yapılmayan klimalar bir süre sonra kirli hava solumanıza ve hasta olmanıza neden olur.
  • Klima bakımı yapılırken mutlaka ilaçlı ve detaylı bakım yapılmalıdır. Üstün körü yapılan klima bakımlarından verim alamazsınız ve risk devam eder.
  • Kendinizin ve ailenizin sağlığı için klima bakımını yetkili ve tecrübeli kişiler tarafından yaptırın.

Servis Talep Formu

Bu Formu Oluşturduğunuz An Servis Ekibimizi Çağırmış Olursunuz